مقاله سئو

گوگل در مورد تاثیر سئوی تاریخ در تگ های عنوان

جان مولر : "اگر شما می خواهید. فکر نمی کنم چیزی را تغییر دهد. برای مقاله‌های خبری، فکر می‌کنم منطقی است که تاریخ را در مکان‌های مختلف صفحه درج کنید، و این می‌تواند شامل عنوان باشد.

فقط به این دلیل که با مقالات خبری سعی می کنیم بفهمیم تاریخ اصلی صفحه چیست. و ما این کار را با مشاهده همه ذکرها و مواردی که در صفحه دارید انجام می دهیم.

و ما می‌توانیم آن تاریخ را با این ذکرها در صفحه تأیید کنیم، سپس انتخاب آن برای ما آسان‌تر است، اما من فکر می‌کنم برای صفحه‌ای که دائماً در حال تغییر است مانند قیمت‌های ارز مانند آنچه شما اشاره کردید... فکر نمی‌کنم داشتن تاریخ در عنوان مهم باشد..»

22 بهمن 1400
21 بهمن 1400

داده های جستجوی گوگل مشاغل پرطرفدار را نشان می دهد

گزارشی از گوگل به داده های جستجو می پردازد تا بفهمد که افراد در پی رکورد تعداد استعفا در سال گذشته چه مشاغلی را دنبال می کنند

Google عکس‌های اصلی را برای بررسی محصول توصیه می‌کند

جان مولر: گوگل استفاده از عکس‌های اصلی هنگام انتشار نظرات محصول به منظور بهره‌مندی از به‌روزرسانی الگوریتم برای تحقیقات عمیق را پاداش می‌دهد.جان مولر این کار را توصیه می کند

20 بهمن 1400
19 بهمن 1400

تاثیر تغییر عناوین صفحه در هر روز در سئو

جان مولر :

"من فکر می کنم این خوب است. منظورم این است که اگر تگ عنوان شما مدام تغییر کند، به آن اهمیت خاصی نمی دهیم. اما اگر می خواهید عناوین خود را مرتباً به روز کنید، کاملاً به شما بستگی دارد.

مشکل، به گمان من، بیشتر از این است که اگر عناوین خود را به صورت روزانه تغییر دهید، ممکن است آن صفحه را به صورت روزانه دوباره بررسی نکنیم. بنابراین ممکن است هر روز آن را تغییر دهید، اما در نتایج جستجو عنوانی که نشان می‌دهیم چند روز پیش است، فقط به این دلیل که آخرین نسخه‌ای است که از آن صفحه برداشتیم. اما من می‌توانم بگویم که این بیشتر شبیه یک اثر عملی است تا یک اثر استراتژیک.»

Screaming Frog به خود API URL بازرسی گوگل را اضافه می کند

Screaming Frog زمان را برای یکپارچه سازی API بازرسی URL جدید Google که امکان دسترسی به داده های نمایه سازی فعلی را فراهم می کند، تلف نکرد. API جدید به Screaming Frog اجازه می دهد تا هفت فیلتر کاملاً جدید را شامل شود که مشکلات وب سایت را که نیاز به توجه دارند شناسایی می کند.

18 بهمن 1400
17 بهمن 1400

مهاجرت های ساب دامنه به سایت دامنه اصلی

جان مولر

"اوه... من... فکر می کنم شما می توانید این کار را انجام دهید

پس... بذار ببینم... اوه…

ببین… فکر کنم…

یکی از جنبه‌های کلیدی که در اینجا مهم است وقتی از یک زیر دامنه به دامنه اصلی، به یک دایرکتوری دیگر می‌روید، این است که ما باید به طور کلی به وب‌سایت جدید نگاه کنیم و وضعیت کلی را دوباره ارزیابی کنیم. .

و این بدان معناست که دشوار است از قبل بدانیم دقیقاً چه اتفاقی خواهد افتاد."