امتیاز به مقاله

افزونه پشتیبان گیری وردپرس

پلاگین بکاپ وردپرس برای وب سایت ها مانند یک شبکه ایمنی عمل می کند. در صورتی که وب سایت شما دچار مشکل و یا خرابی شود شما می توانید با استفاده از پشتیبان گیر، اطلاعات از دست رفته خود را برگردانید. یک افزونه پشتیبان خوب و مورد اطمینان باید به جدیدترین و آخرین نسخه ورژن خود آپدیت شده باشد. زیرا در غیر این صورت ممکن است نتوانید اطلاعات از دست رفته را بازگردانید.

ما بهترین گزینه ها را به عنوان افزونه پشتیبان گیری وردپرس در ادامه مقاله به شما معرفی می کنیم. به شما در انتخاب بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس کمک می کنیم.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس
افزونه پشتیبان گیری وردپرس

انتخاب افزونه پشتیبان گیری وردپرس مناسب

هنگامی که مردم هاست خود را تهیه می کنند تمایل دارند نسخه پشتیبان را هم همراه هاست خود تهیه کنند. در صورتی که پشتیبان، بخشی از بسته هاست شما باشد می توانید از آن استفاده کنید. اما داشتن یک نسخه پشتیبان به صورت مستقل همیشه بهتر است.هنگامی که مشکلی از سوی سرور هاست رخ بدهد و شما قادر نباشید به پنل WP-ADMIN خود دسترسی داشته باشید. باید برای بازیابی و یا انتقال هاست خود یک نسخه پشتیبان برای خود تهیه کنید. هر کاربر وردپرس باید همیشه از یک افزونه پشتیبان گیری وردپرس استفاده کند.

در دنیای وب افزونه های زیادی برای وردپرس وجود دارد. برای انتخاب یک افزونه پشتیبان گیری وردپرس باید اول نیاز خود را مشخص کنید.  یک افزونه پشتیبان گیری وردپرس خوب نه تنها پشتیبان گیری از سایت شما را آسان می کند، بلکه بازیابی آن را در زمان لازم نیز بسیار آسان می کند. نکات مهم بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس یک افزونه پشتیبان گیری مناسب باید به غیر از توانایی بالا در پشتیبان گیری از سایت شما بتواند در زمان بازیابی اطلاعات، مراحل بازیابی را برای شما آسان کند.

پشتیبان‌ گیری کامل از وب‌ سایت: افزونه ای که انتخاب می کنید باید بخش های مختلف سایت از جمله فایل ها و پایگاه داده را در نسخه پشتیبان ذخیره کند. بعضی از افزونه ها تنها فایل های وب سایت را در نسخه پشتیبان ذخیره می کنند و از پایگاه داده نسخه پشتیبان تهیه نمی کند. پس در نتیجه هنگام انتخاب افزونه پشتیبان گیری وردپرس مطمئن شوید که نسخه پشتیبان کاملی از وب سایت شما تهیه می کند.

پشتیبان گیری افزایشی: وقتی از وب سایت پشتیبان تهیه می کنید فشار زیادی به سرور شما وارد می شود. این کار باعث کند شدن وب سایت شما می شود. اما اگر شما از افزونه ای استفاده کنید که دارای فناوری افزایشی باشد. با استفاده از هوش مصنوعی داده های وب سایت شما را به چند بخش تقسیم می کند و یک نسخه پشتیبان بدون بارگذاری بر روی سرور سایت شما ایجاد میکند.

ذخیره سازی ایمن: یک افزونه پشتیبان گیری وردپرس به جز ذخیره سازی تمامی اطلاعات وب سایت باید بتواند به خوبی از نسخه پشتیبان محافظت کند. این کار با رمزگذاری و ذخیره در فضا امن امکان پذیر است. پس به دنبال یک افزونه پشتیبان گیری وردپرس باشید که در کنار ذخیره سازی کامل وب سایت شما قابلیت رمزگذاری خودکار و محافظت کامل از نسخه پشتیبان را داشته باشد.

ذخیره سازی خارج از سایت: بعضی از افزونه ها هنگام گرفتن نسخه پشتیبان آن را در همان سرور ذخیره می کنند. بنابراین اگر سرور وب سایت شما دچار مشکل و یا خرابی شود نسخه پشتیبانی که در سرور بوده است هم از بین میرود. پس بهتر است نسخه پشتیبان را خارج از سایت خود ذخیره کنید.

پشتیبان‌ گیری زمان‌ بندی شده: هنگامی که می خواهید تغییرات خود را به صورت منظم ذخیره کنید بهتر است پشتیبان گیری را زمان بندی کنید. با این کار خودش به صورت منظم و زمان بندی شده نسخه پشتیبان جدید را تهیه کند.

تهیه نسخه پشتیبان در زمان واقعی: در صورتی که کاربری وب سایت شما فروشگاهی باشد شما باید پشتیبان گیریتان در زمان واقعی باشد. زیرا زمانی که یک سفارش ثبت می شود باید بلافاصله ذخیره شود تا اطلاعات آن از دست نرود. یک افزونه پشتیبان خوب باید بتواند از تغییرات نسخه پشتیبان یک پشتیبان تهیه کند و آن را به نسخه پشتیبان اصلی اضافه کند.

پشتیبانی پاسخگو: باید اطمینان حاصل کنید که حداقل یک تیم متخصصی، از افزونه وردپرس مورد نظر شما، پشتیبانی می کنند. پس از داشتن تیم پاسخگویی اطمینان حاصل کنید.حالا با دانستن نکات فوق بهتر است نگاهی به بازار افزونه پشتیبان گیری وردپرس بیندازید و با بهترین نسخه ها آشنا شوید.

 

12 تا از بهترین افزونه های پشتیبان گیری وردپرس

در زیر بهترین افزونه‌های پشتیبان‌ گیری وردپرس انتخاب شده است و تک تک آن ها را با هم بررسی می کنیم.  

UpdraftPlus

اولین افزونه پشتیبان گیری وردپرس Updraftplus است. این افزونه جزو محبوب ترین افزونه های بازار است. همچنین در بیش از 3 میلیون سایت از آن به عنوان گزینه اصلی برای افزونه پشتیبان گیری وردپرس خود استفاده می کنند.در نسخه رایگان این افزونه می توانید نسخه پشتیبان خود را به صورت دستی و یا برنامه ریزی شده از وب سایت خود تهیه کنید. تمامی بخش ها مانند فایل ها، پایگاه داده، تم و پلاگین های خود را می توانید تنظیم و ذخیره کنید. این افزونه برای افراد مبتدی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. اما با بالا رفتن سطح سایت ممکن است که مشکلات بیشتری برای آن به وجود بیاید. می توانید با ارتقا این افزونه به نسخه پریمیوم کاربرد های آن را افزایش دهید.در نسخه پریمیوم آن که UpdraftPlus Premium نامیده می شود می توانید به صورت افزایشی پشتیبان گیری کنید. همچنین امکان ذخیره اطلاعات از راه دور هم فراهم است. هنگام هر بروز رسانی از وب سایت به صورت خودکار یک نسخه پشتیبان تهیه می کند. با استفاده از آن می توانید به راحتی و با کمترین دانش فنی این کار را انجام دهید. نسخه پریمیوم این افزونه از برنامه های ذخیره سازی ابری مانند Google Drive، Microsoft OneDrive، Rackspace، Dropbox و Amazon S3 پشتیبانی می کند. می توانید داده های مهم خود را رمزگذاری کنید. با این کار هم اطلاعات خود را ایمن نگه می دارید هم اینکه فقط کاربرانی که رمز عبور را دارند می توانند به نسخه پشتیبان دسترسی داشته باشند.از ویژگی های کلیدی این افزونه پشتیبان گیری وردپرس که جزو بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس است می توان به پشتیبان گیری افزایشی که به صورت دستی و برنامه ریزی انجام میشود، افزونه های زیادی برای افزایش عملکرد، گزینه های ذخیره سازی امن ، بازیابی پشتیبان ‌گیری از طریق پنل کاربری و شبیه سازی اشاره کرد.هزینه: نسخه اصلی رایگان است. برنامه پریمیوم از 42 دلار در سال شروع می شود.

 

بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس UpdraftPlus
بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس UpdraftPlus

BackupBuddy

این افزونه پشتیبان گیری وردپرس در سال 2010 عرضه شد و از آن زمان با ارائه خدمات بسیار عالی و در سطح بالایی که انجام داده است توانسته بعد از گذشته چندین سال به حدود نیم میلیون کاربر برسد.این افزونه پشتیبان گیری وردپرس کارکرد بسیار ساده ای دارد. شما می توانید تنها با چند کلیک از تمامی بخش های وب سایت خود حتی بخش داشبورد وردپرس هم نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید نسخه پشتیبان را برنامه ریزی کنید و فایل ها را از راه دور به یک مکان امن تر انتقال دهید. سرعت بازیابی اطلاعات در این افزونه بسیار بالا است.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این افزونه قابلیت بهینه سازی و تعمیر پایگاه داده است. شما می توانید با خرید هر افزونه و یک گیگابایت فضای ذخیره سازی، 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی به صورت رایگان دریافت کنید.با قابلیت stash live می توانید به صورت مداوم از اصلاحات و یا پست های جدید خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید اطمینان حاصل کنید که تمامی قابلیت های آن بر روی هاست ارزان قیمت هم به خوبی کار می کند.از ویژگی های این افزونه پشتیبان گیری وردپرس می توان به پشتیبان گیری از پایگاه داده و فایل ها، سفارشی سازی محتوای پشتیبان، پشتیبان گیری خودکار، دارا بودن فرایند بازیابی آسان، دانلود و ذخیره سازی ایمن بک آپ از سایت، پشتیبان گیری در زمان واقعی، انتقال وردپرس به هاست و دامنه یا URL جدید شبیه سازی و صحنه سازی اشاره کرد.هزینه: از 80 دلار در سال برای یک سایت و 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی Stash شروع می شود.

افزونه وردپرس BackupBuddy
افزونه وردپرس BackupBuddy

Jetpack

Jetpack Back ups یک افزونه پشتیبان گیر وردپرس است که تمامی تغییرات وب سایت شما را به صورت خودکار ذخیره می کند. در صورتی که وب سایت شما دچار خرابی و یا مشکلی بشود به راحتی می توانید اطلاعات خود را از طریق آن بازیابی کنید.از ویژگی های بسیار خوب این افزونه می توان به داشتن یک نرم افزار تلفن همراه اشاره کرد که با استفاده از آن می توانید وب سایت خود را از هر کجا مدیریت و اطلاعات آن را بازیابی کنید.با این افزونه به راحتی می توانید وب سایت خود را تنها در چند دقیقه بازیابی کنید. در صورتی که بروز رسانی وب سایت شما مورد قبولتان نبود می توانید به حالت نسخه قبلی برگردید. این افزونه یک گزارش کامل از اقدامات انجام شده در قبال وب سایت شما را تهیه می کند و شما می توانید با استفاده از آن کسانی را که می خواستند به صورت غیر قانونی وارد وب سایت شما شوند را پیدا کنید.در سال 2016 دو افزونه VaultPress با Jetpack ادغام شدند و شما میتوانید در jetpack عضو شده و از تمامی اشتراکات این دو استفاده کنید.از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به پشتیبان گیری کامل وب سایت از طریق دسکتاپ یا موبایل، آرشیو پشتیبان نامحدود، پشتیبانی از داده های مشتری و سفارش WooCommerce، پشتیبان گیری در زمان واقعی و پشتیبان گیری خودکار روزانه، ذخیره سازی در حالت آفلاین و ذخیره سازی در چندین سرور خارج از سایت اشاره کرد.هزینه: قیمت برنامه‌های پشتیبان از 4.77 دلار در ماه شروع می‌شود. برنامه های ماهانه با 7 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می شود

فضای ابری Jetpack
فضای ابری Jetpack

WP Time Capsule

WP Time Capsule برای افرادی که می خواهند از فایل های اخیر خود پشتیبان تهیه کنند بسیار مناسب است اما برای افرادی که می خواهند از تمامی داده ها پشتیبان تهیه کنند این افزونه پشتیبان گیری وردپرس پیشنهاد نمیشود. همچنین می توانید اطلاعات نسخه پشتیبان وب سایت خود را در ذخیره های ابری مانند Google Drive، Dropbox یا Amazon S3 ذخیره کنید.

ابتدا قبل از شروع کار با این افزونه باید حساب کاربری در WP Time Capsule ایجاد کنید. در ادامه می توانید افزونه را به صورت رایگان نصب کنید و آن را به فضای ابری متصل کنید. با این کار می توانید پس از تهیه نسخه پشتیبان خود به صورت کامل آن ها را به فضای مورد نظر انتقال دهید. همچنین می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان آن را برنامه ریزی کنید. این افزونه پشتیبان گیری وردپرس منابع سرور را بسیار کمتر مصرف می کند چون فایل ها را برای ایجاد نسخه پشتیبان فشرده نمی کند. از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به ایجاد تغییرات، ویرایش پشتیبان‌گیری خودکار همزمان، تنظیم فرایند نصب، پشتیبان گیری افزایشی، پشتیبان گیری در زمان واقعی، بازیابی با یک کلیک، ذخیره سازی در خارج از سایت و آزمایش تغییرات در سایت اشاره کرد. هزینه: به مدت 1 به صورت رایگان است. هزینه آن برای یک سال حدود 49 دلار است و پرداخت به صورت یکباره حدود 149 دلار است.

پشتیبان گیری گروهی  WP Time Capsule
پشتیبان گیری گروهی  WP Time Capsule

BackWPUp

BackWPup یک افزونه پشتیبان گیری وردپرس است که در دو نسخه lite و پریمیوم عرضه شده است. از نسخه لایت آن می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید اما دسترسی شما به بخش ها و ویژگی آن بسیار محدود است. اما در نسخه پریمیوم شما به تمامی بخش ها دسترسی دارید و می توانی نسخه پشتیبان خود را در چندین مکان مختلف مانند Google Drive و Amazon Glacier به صورت کاملا امن و کاملا رمز گذاری شده ذخیره کنید.همچنین به دلیل داشتن قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی خودکار می تواند کار افراد مبتدی را بسیار آسان کند. از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به پشتیبان گیری در چندین مقصد، همگام سازی فایل ها در Google Drive و Dropbox از راه دور، ایجاد پشتیبان از یک فایل خاص در سایت، برنامه اختصاصی برای بازیابی اضطراری و پشتیبانی از مشتری شخصی سازی شده حق بیمه اشاره کرد. هزینه: هزینه این افزونه پشتیبان گیری وردپرس برای نسخه پایه رایگان است اما برای نسخه پریمیوم 69 دلار در سال باید پرداخت کنید و می توانید در سال های بعد ب انتها 39 دلار آن را دوباره خریداری کنید که این قابلیت در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه است.

بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس BackWPUp
بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس BackWPUp

Blog Vault

BlogVault یک افزونه بسیار محبوب میان کاربران است البته بیشتر از یک افزونه پشتیبان گیر وردپرس به عنوان یک نرم افزار شناخته شده است.مهم ترین تفاوت این پلتفرم با دیگر افزونه ها این است که بعد از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری شما را به یک بخش دیگر مانند داشبورد انتقال می دهد که می توانید در آن جا چندین سایت را مدیریت کنید و برای هر کدام نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین با یک کلیک می توانید وب سایت خود را بازیابی کنید و این نکته مهمی برای مبتدیان است.این تفاوت باعث می شود اگر دسترسی به وب سایت و حساب هاست خود را از دست بدهید بخش بازیابیتان کاملا از بخش هاست شما جدا است و دسترسی شما به آن قطع نمی شود. همچنین در صورتی که به مشکلی بر بخورید می توانایید سایت خود را بررسی کنید از مشکلی که رخ داده است مطلع شوید و به سرعت آن را حل کنید.از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به پشتیبان گیری خودکار ، مانیتورینگ آپتایم، مرحله بندی رایگان با زدن یک کلیک، داشبورد مستقل و متمرکز، پشتیبان گیری ووکامرس با آرشیو پشتیبان 365 روزه و پشتیبان گیری چند سایتی اشاره کرد. هزینه: Blog Vault را می توانید به مدت یک هفته به صورت آزمایشی استفاده کنید و پس از آن با پرداخت سالانه 89 دلار و یا ماهانه با 7.4 دلار از آن استفاده کنید. اما در صورتی که بخواهید از تمامی امکانات آن استفاده کنید باید مدل های پلاس و یا بالاتر را سفارش دهید. که قیمت پایه آن ها حدود 12.4 دلار در ماه است.

پشتیبان گیری با یک کلیک Blog Vault
پشتیبان گیری با یک کلیک Blog Vault

Duplicator

با Duplicator خیلی سریع می توانید از تمامی فایل های خود در وردپرس که در قالب فشرده هستند نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید به راحتی آن ها را به صورت آفلاین دانلود کرده و به محلی مناسب برای ذخیره ارسال کنید. با این افزونه پشتیبان گیری وردپرس می توانید از فضای ابری مانند  Google Drive، OneDrive، Amazon S3 و … استفاده کنید. این افزونه هم مانند دیگر افزونه ها به شما این امکان را می دهد که بتوانید عملیات پشتیبان گیری را برنامه ریزی کنید و فایل پشتیبانی را به بخش فضای ابری منتقل کنید. از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به پشتیبان گیری برنامه ریزی شده و فوری، پشتیبان گیری دستی، مهاجرت راحت سایت، فضای ذخیره سازی ابری برای Amazon S3، Google Drive، Dropbox و …، حذف فایل های پشتیبان خاص، جلوگیری از استفاده حداکثر فضای ذخیره سازی، اعلان‌ها و هشدارهای ایمیل برای مشکلات و خطاهای پشتیبان‌ گیری اشاره کرد.هزینه: نسخه اولیه و پایه آن را به صورت رایگان می توانید تهیه کنید و نسخه پرو آن را با پرداخت سالانه 69 دلار می توانید در اختیار داشته باشید.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس Duplicator
افزونه پشتیبان گیری وردپرس Duplicator

Total Upkeep

Total Upkeep جزو قوی ترین پلاگین های موجود در بازار است. از امکانات آن می توان به پشتیبان گیری خودکار آن اشاره کرد. همچنین با استفاده از ابزار هایی که دارد می توانید سایت خود را بازیابی کنید. می توانید با تعیین تاریخ و ساعت در افزونه، نسخه های پشتیبان را طبق برنامه تهیه کنید و هر زمان هم تنها با یک کلیک می توانید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.از فضای ابری و ذخیره سازی از راه دور مانند Amazon S3، Google Drive، FTP/SFTP پشتیبانی می کند.Total Upkeep دارای تعداد زیادی ابزار های مختلف است. در صورتی که هر گونه اخطاری به وجود بیاید که باعث خرابی و ایجاد مشکل در وب سایت شما شود آن را از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد.با استفاده از این افزونه پشتیبان گیری وردپرس می توانید با ایجاد یک نسخه پشتیبان به روزرسانی خودکار را راه اندازی کنید و از آن به بعد تمامی تم ها و افزونه ها به صورت خودکار به روز رسانی می شوند.از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به، برنامه ریزی و سفارشی سازی پشتیبان گیری، بازیابی یک فایل، گزینه های ذخیره سازی از راه دور، رمزگذاری پایگاه داده، به روز رسانی خودکار به موقع،مهاجرت آسان سایت اشاره کرد.هزینه: هزینه آن تنها 2.5 دلار در ماه است.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس Total Upkeep
افزونه پشتیبان گیری وردپرس Total Upkeep

BackUp WordPress

BackUpWordPress یک افزونه پشتیبان گیری آسان برای استفاده است زیرا به هیچ گونه تنظیمات اولیه ای نیاز ندارید. پس از فعال‌سازی، نسخه پشتیبان فایل های شما را مستقیما در داخل سرور ذخیره می کند.در این افزونه به صورت پیش فرض فایل های نسخه پشتیبان در خود سرور ذخیره می شود. ولی می توانید مسیر ذخیره سازی نسخه پشتیبان را به راحتی تغییر دهید. این کار را به تمامی افراد توصیه می کنیم تا فایل ها و دیگر موارد آن ها ایمن باقی بمانند. از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به پشتیبانی از محیط های میزبانی مشترک با حافظه کم، حذف فایل‌ها و پوشه‌ ها از پشتیبان ‌گیری، فایل پشتیبان را به ایمیل ارسال می کند و برنامه های متعدد را مدیریت می کند.هزینه: این افزونه به صورت رایگان ارائه می شود.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس BackUp WordPress Total Upkeep
افزونه پشتیبان گیری وردپرس BackUp WordPress Total Upkeep

Backup Migration

یکی دیگر از افزونه های این لیست Backup Migration که به صورت رایگان عرضه شده است و برای پشتیبان گیری به صورت دستی و خودکار استفاده می شود. شما می توانید تنها با یک کلیک پس از نصب نسخه پشتیبان را ایجاد کنید. همچنین می توانید آن را به صورت روزانه و یا ماهانه برنامه ریزی کنید تا طبق همان برنامه ریزی نسخه پشتیبان را تهیه کند. این افزونه دارای پیکربندی بسیار متفاوتی است و در آن نام فایل، پایگاه داده، و …. وجود دارد.از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به تهیه نسخه پشتیبان برنامه ریزی شده، کنترل موارد حذف و اضافه به پشتیبان، گزینه های ذخیره سازی محلی و فرآیند پشتیبان گیری و بازیابی آسان اشاره کرد.هزینه: نسخه پایه آن به صورت رایگان است و حجم پشتیبان گیری آن 2 گیگابایت است. و نسخه پریمیوم آن به صورت 6 ماهه با قیمت 19.95 دلار به کاربر ارائه می شود.

فضای ابری پشتیبان گیری Backup Migration
فضای ابری پشتیبان گیری Backup Migration

WP Database Backup

این افزونه پشتیبان گیری وردپرس که  WP Database Backup نام دارد تنها از بخش پایگاه داده نسخه پشتیبان تهیه می کند. بازیابی با این افزونه بسیار راحت است و تنها با یک کلیک می توانید نسخه پشتیبان خود را تهیه کنید.نسخه پشتیبان را می توانید در ، ایمیل، Google Drive و Amazon S3 ذخیره کنید. همچنین تمامی گزارشات و اخطار ها به ایمیل شما ارسال می شود.از ویژگی های کلیدی این افزونه می توان به، پیکربندی آسان و ذخیره سازی نسخه پشتیبان از راه دور اشاره کرد. هزینه: این افزونه به صورت رایگان ارائه می شود. و هزینه نسخه پرو آن حدود 22 تا 49 دلار در سال است.

https://wordpress.org/plugins/wp-database-backup/
https://wordpress.org/plugins/wp-database-backup/

WP Vivid

WP Vivid یک افزونه پشتیبان گیری وردپرس  است که ویژگی های اولیه پشتیبان گیری و مرحله بندی را به صورت رایگان ارائه می دهد. با WP Vivid به راحتی می توانید از ویژگی های مرحله بندی و پشتیبان گیری به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.یکی از چیزهای متفاوت در مورد WP Vivid این است که به شما امکان می دهد قبل از تهیه نسخه پشتیبان از سایت خود، تصاویر استفاده نشده را پاک کنید. به این ترتیب فایل های پشتیبان شما کوچکتر و بدون درهم و برهمی خواهند بود. فرآیند پشتیبان گیری و بازیابی سریع تر و سبکتر می شود.  از ویژگی های کلیدی این افزونه پشتیبان گیری وردپرس میتوان به، پشتیبان گیری قابل تنظیم، رمزگذاری پشتیبان پایگاه داده، استقرار سایت ‌ها با ویژگی حذف و اضافه فایل ها اشاره کرد.هزینه: نسخه اصلی به صورت رایگان است. برای حالت سالانه حدود 49 دلار است و برای استفاده مادام العمر از 99 دلار شروع می شود.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس WP Vivid
افزونه پشتیبان گیری وردپرس WP Vivid

منبع

https://www.isitwp.com/best-wordpress-backup-plugins-compared/

 

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

[mc4wp_form id="517"]

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)