فهرست محتویات پنهان
5/5 - (1 امتیاز)

معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار

آپدیت های ناگهانی الگوریتم های گوگل می توانند به راحتی هر کسی را دچار گیجی و نگرانی کنند. این آپدیت ها می توانند تمام برنامه ها و تنظیمات وب سایت شما را دستخوش تغییرات کنند و استراتژی شما را کاملا به هم بریزند. علاوه بر این موارد، هنوز جزئیات شیوه ارزیابی وب سایت ها توسط موتور جستجوی گوگل یک راز سر به مهر است که کسی از آن خبر ندارد. خوشبختانه ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مختلفی در بازار وجود دارند که تا حدی می توانند به شما در این راستا کمک کنند. برخی از این ابزارها رایگان هستند و برخی دیگر خدمات خود را در ازای دریافت مبلغی، ارائه می دهند. ابزارهای آنالیز سئو می توانند در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، از جمله گوگل، به شما کمک کنند. با کمک ابزارهای آنالیز سئو و عبارات کلیدی هدف، می توانید رتبه بندی وب سایت خود را در بسیاری از موتورهای جستجو، بهبود ببخشید.

معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.
معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.

ما در این مقاله قصد داریم برخی از شناخته شده ترین و معتبر ترین ابزارهای آنالیز سئو را بررسی کنیم. توجه داشته باشید که برخی از این ابزار رایگان هستند اما نسخه پولی آنها نیزدر بازار موجود است. بنابراین، پیشنهاد می کنیم در ابتدا نسخه رایگان ابزار مورد نظر خود را امتحان کنید و در صورت تمایل و نیاز، نسخه پولی آن را خریداری کنید.

 

بهترین ابزارهای آنالیز سئو

 1. HubSpot Website Grader

 2. Google Search Console

 3. Google Analytics

 4. UpCity Free SEO Report Card

 5. Internet Marketing Ninjas

 6. Bing Webmaster

 7. Google Trends

 8. Seolyzer

 9. SEOquake

10.Seobility

11.Check My Links

12.BROWSEO

13.HubSpot SEO Marketing Software

14.Ahrefs

15.SEMrush

16.KWFinder

17.GrowthBar

18.Woorank

19.BuzzStream

20.Moz Pro

21.Linkody

22.Screaming Frog SEO Spider

23.Remove’em

24.AnswerThePublic

25.Keyword Hero

26.SpyFu

27.Seomater

28.ContentKing

29.SE Ranking

ابزارهای رایگان سئو

این بخش به معرفی ابزارهای آنالیز سئو رایگان اختصاص دارد. برخی از این ابزارها نسخه غیر رایگانی نیز دارند که امکانات بیشتری را ارائه می دهد. در این مقاله، ما تلاش کردیم تا مهم ترین ویژگی های هر ابزار و بهترین شیوه استفاده از آن را نیز برای شما شرح دهیم.

معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.
معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.

 

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: HubSpot Website Grader

هدف اصلی بازاریابی دیجیتال هر شرکتی، ساخت ترافیک بیشتر و تبدیل شدن به یکی از نام های شناخته شده صنعت با کمک وب سایت و صفحه های مجازی است. به همین دلیل، بازاریابان باید به خوبی با پارامترهایی که می توانند به بهبود سئو وب سایت کمک کنند، آشنا باشند. برای این منظور کافی است شما آدرس URL وب سایت خود را در HubSpot Website Grader وارد کنید تا به صورت اتوماتیک گزارش هایی را در خصوص عملکرد واقعی سئوی وب سایت خود را دریافت کنید. سپس می توانید برای دوره های آموزشی HubSpot Website Grader ثبت نام کنید تا مواردی همچون تجربه کاربری و یا سئوی وب سایت خود را بهبود ببخشید. با این ابزار می توانید عملکرد وب سایت خود را در عرض چند ثانیه بسنجید و مشکلات خاص را شناسایی کنید. شما همچنین می توانید بازخورد های دقیق و عملی را در خصوص رفع این مشکلات دریافت کنید. به طور خلاصه با کمک این ابزار:

 

 • پشتیبانی و آموزش مورد نیاز برای بهبود عملکرد وب سایت را دریافت کنید.
 • مشکلات خاص وب سایت را بهبود ببخشید. HubSpot Website Grader یک دوره آموزشی در حوزه بهینه سازی وب سایت را ارائه می دهد که شامل پنج درس است. شما می توانید با کمک این دوره، مشکلات وب سایت در حوزه های خاص را برطرف کنید.
 • شیوه بهینه سازی وب سایت خود برای گوشی های همراه را یاد بگیرید.
 • با بهترین شیوه های افزایش امنیت وب سایت آشنا شده و آن ها را پیاده سازی کنید.
 • UX وب سایت خود را شخصی سازی کنید تا تجربه ای بهینه و لذت بخش را برای کاربران ایجاد کنید.
 •  معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.
  معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Google Search Console

با کمک ابزارهای مختلف Google Search Console شما می توانید به واسطه عباراتی که مخاطبان هدف شما در گوگل جستجو می کنند، در SERP های جستجو ظاهر شوید. اگر صاحب یک کسب و کار و یا مسئول SEO در یک تیم مارکتینگ هستید، Google Search Console می تواند به شما در دستیابی به آنالیز اولیه سئو کمک کند. این اطلاعات برای طراحی یک استراتژی سئو و یا بهینه سازی آن با کمک کلمات و عبارات کلیدی جدید، اهمیت دارد. Google Search Console وب سایت شما را زیر نظر می گیرد، باگ های آن را برطرف کرده و سپس آن را بهینه می سازد. نکته مهم این است که شما برای بهره مند شدن از امکانات این ابزار، به دانش خاصی در زمینه کد نویسی نیاز نخواهید داشت.

 • کلمات کلیدی: Google Search Console به شما می گوید که در حال حاضر بر اساس چه کلمات کلیدی رتبه بندی می شوید.
 • Crawl error: Google Search Console هرگونه خطای مربوط به Crawl را در وب سایت شناسایی می کند.
 • ایجاد یک رابط کاربری قابل تنظیم برای گوشی های موبایل
 • Google Index: سرشماری تعداد صفحات وب که در فهرست Google هستند (اگر در فهرست Google نیستید، می توانید از امکان URL inspection tool این ابزار آنالیز سئو برای ثبت صفحه جهت نمایه سازی استفاده کنید).
 • تجزیه و تحلیل معیارهای مرتبط با وب سایت که برای شما مهم هستند، مانند کلیک ها، نمایش ها، میانگین نرخ کلیک (CTR) و موقعیت متوسط.
 معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار
معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Google Analytics

Google analytics یکی از ابزارهای بسیار کلیدی برای مدیریت سئو وب سایت است. با استفاده از نسخه رایگان این ابزار، شما به برخی از امکانات کلیدی Google analytics دسترسی خواهید داشت. توجه داشته باشید که استفاده از Google analytics در کنار Google Search Console می تواند یک پایه قدرتمند برای مدیریت سئو وب سایت شما ایجاد کند. بدین ترتیب، تمامی اطلاعات سئو وب سایت شما در یک نقطه مرکزی جمع آوری می شود و بررسی و تحلیل آن ها بسیار آسان خواهد بود. بر اساس این اطلاعات، شما می توانید نقاط قوت و ضعف سئو وب سایت خود را به راحتی تشخیص داده و از عبارات و کلمات کلیدی مناسب تری برای بهبود رتبه بندی وب سایت خود استفاده کنید.

 • فیلتر کردن ترافیک ارجاعی: ترافیک های جعلی می توانند گزارش های سئو را خراب کنند. با کمک Google analytics شما می توانید از شر این ترافیک خلاص شوید.
 • مقایسه ترافیک ارگانیک و غیر ارگانیک وب سایت: با کمک این ابزار می توانید کانال های ورودی ترافیک وب سایت خود را شناسایی و برای دریافت ترافیک بیشتر، آنها را بهینه کنید.
 • تعیین فاکتورهای تعامل: با استفاده از امکانات Site Content Reports شما می توانید فاکتورهای تعامل هر صفحه وب سایت، فهرست ها و صفحه های مختلف و صفحه های خروج را بررسی کنید. شما همچنین می توانید نحوه تعامل کاربران و نرخ تبدیل صفحه های فرود را به درستی اندازه گیری کنید.
 • بررسی گزارش چند وجهی Assisted conversions feature: بر اساس نتایج این گزارش، شما می توانید به راحتی مشخص کنید که کدام یک از کانال های وب سایت نرخ تبدیل بالاتری دارد و ارزش بیشتری را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

 

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: کارت گزارش رایگان سئو Upcity

کارت گزارش رایگان سئو Upcity به شما کمک می کند تا وب سایت خود را راحت تر تجزیه و تحلیل کنید و جایگاه خود را نسبت به سایر رقیبان به شکل واقع بینانه تری، بسنجید. با استفاده از آدرس ایمیل و چند داده دیگر، شما می توانید از مزایای مختلف کارت گزارش رایگان سئو Upcity بهره مند شوید که مهمترین آن ها به شرح زیر است:

 • تجزیه و تحلیل رتبه بندی وب سایت: دریافت اطلاعات لازم در خصوص رتبه بندی وب سایت شما در محبوب ترین موتورهای جستجو
 • Link Building: سرشماری دقیق تعداد وب سایت هایی که به سایت شما ارجاع لینک می دهند.
 • تجزیه و تحلیل: بررسی میزان موفقیت وب سایت در صورت گنجاندن کلمات کلیدی خاص در سراسر سایت
 • دسترسی به وب سایت: اطلاعاتی در مورد زمان بارگذاری و دسترسی کاربران به وب سایت شما
 • معیار اعتماد: ارائه یک گزارش کلی در خصوص سطح اعتماد کاربران به وب سایت شما و یا میزان اعتبار آن.
 • Current Indexing: گزارشی مبنی بر تعداد صفحات ایندکس شده وب سایت شما
 معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.
معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Internet marketing Ninjas

Internet Marketing Ninjas یک شرکت سئو محور است و شما می توانید با کمک ابزار های متنوع و رایگان آن، وب سایت خود را با رقیبانتان مقایسه کنید، کلمات کلیدی خاص صفحه وب خود را بهینه کنید، تگ های کلیدی تولید کنید و ترافیک ارگانیک (خاص) وب سایت خود را افزایش دهید.

 

 • ابزار پیوند شکسته: پیوندهای شکسته و تغییر مسیرها را شناسایی کنید و با کمک ویژگی Crawl، نقشه XML وب سایت خود را طراحی کنید.
 • فراداده تصویر: همه پیوندهای صفحه خود (خارجی، داخلی، و غیره) را در صفحات وب مشاهده کنید تا از لینک های خراب و لینک هایی که به بروز رسانی احتیاج دارند، آگاه شوید.
 • ابزار بهینه سازی روی صفحه: از این ابزار برای ارزیابی محتوای صفحه وب، اطلاعات متا و پیوندهای داخلی خود استفاده کنید.
 • مقایسه: سئوی صفحات وب خود را با صفحات رقبا مقایسه کنید.
 • زمان بارگذاری صفحه: زمان بارگذاری صفحه و مدت زمانی که طول می کشد تا هر جزء یک صفحه وب به طور کامل نمایش داده شود را تجزیه و تحلیل کنید.
معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.
معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار.

 

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Big webmaster

Microsoft Bing Webmaster دسترسی شما به ابزارهای مختلفی را تضمین می کند که برای بررسی شرایط وبسایت ضروری هستند. این موارد شامل ابزارهای گزارش، تشخیص و سئو می باشند. ابزارهای آنالیز سئو که شما می توانید به صورت رایگان استفاده کنید، برای تحلیل وب سایت، مدیریت لینک های ارجاعی و بررسی کلمات کلیدی کافی هستند. با کمک این ابزار رایگان شما میتوانید وب سایت خود را برای جستجوهای ارگانیک بهینه کنید.

 • مشاهده نمایه های بک لینک: گزارش بک لینک شامل اطلاعاتی در خصوص صفحه های ارجاع، domains و لینک های لنگر می باشد.
 • بررسی کلمات کلیدی: با کمک این ابزار شما می توانید متوجه شوید که مخاطب شما چه کلمات و عباراتی را جستجو می کند و همچنین حجم جستجوی آن کلمات و عبارات کلیدی چقدر است.
 • اسکن سایت: وب سایت خود را در خصوص وجود خطاهای فنی سئو بررسی کنید.
 • دریافت گزارش های سئو: هر گونه خطایی را که در وب سایت و صفحات مجزای سایت وجود دارد، بررسی کنید.

 

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Google trends

ابزارهای سنتی سئو، که تا به اینجا در خصوص آنها صحبت کردیم، برای بررسی شرایط وب سایت ایده ال هستند. این ابزار به شما کمک می کنند تا پس از توسعه کسب و کار، اصلاحات لازم را انجام دهید. با این حال، زمانی که یک کسب و کار جدید را آغاز می کنید، باید در خصوص حوزه ها و موضوعات محبوب و همچنین ایده ها و پرسش های جامعه مخاطب اطلاعات کسب کنید. در این صورت، گوگل ترند می تواند یک ابزار ایده آل برای کشف پتانسیل بکر موجود در بازار باشد. این ابزار به شما کمک می کند تا یک چشم انداز عالی از کلمات و عبارات کلیدی داشته باشید و موثر ترین عبارات را برای برند خود انتخاب کنید.

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Google trends
ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Google trends

با این حال توجه داشته باشید که گوگل ترند به شما اطلاعات و داده های منفرد ارائه نمی کند. این ابزار تنها زمانی بهینه است که آن را به عنوان یک قطب نما برای پیدا کردن سمت و سوی استراتژی سئو خود استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات گوگل ترند را با نتایج ابزارهای قدرتمند تری، مانند HubSpot SEO marketing tool ترکیب کنید.

 • ترندها: به دنبال موضوعات روز و ترند ها در کشورها یا مناطق خاصی از جهان باشید.
 • موضوعات محبوب: افراد محبوب و کلمات کلیدی بلند مرتبط با آنها را پیدا کنید.
 • مقایسه ها: به مرور زمان، ترند ها را با یکدیگر مقایسه کرده و ترند خود را خلق کنید.

 

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Seolyzer

سئولایزر در واقع مجموعه ای از ابزار رایگان، شامل ربات خزنده سایت، تحلیل گر ترافیک و سئو است و به شما کمک می کند تا نحوه عملکرد وب سایت خود را در موتور جستجوی گوگل، بررسی کنید. این ابزار اطلاعاتی را که ربات های خزنده در فایل های گزارش سرور شما قرار می دهند، بیرون می کشد و همچنین وب سایت شما را برای شناسایی و خلق SEO KIP ها، جستجو می کند. این ابزار همچنین می تواند خطاهای دستوری، کد های ارجاع و سرعت عملکرد وب سایت را شناسایی و تحلیل کند.

 • نظارت بر مشکلات سئو: زمان پاسخگویی ضعیف، پیام های خطا و حجم خزیدن را شناسایی کنید تا بتوانید قبل از آسیب جدی آنها را برطرف سازید.
 • KPIهای منحصر به فرد خود را مدیریت کنید: عملکرد صفحه، حجم خزیدن، کدهای وضعیت HTTP، صفحات فعال و جدید، و پاسخگویی وبسایت در دسکتاپ و در تلفن همراه را تجزیه و تحلیل کنید.
 • بخش بندی صفحات وب: صفحاتی که بیشترین میزان Crawlرا دارا هستند، را شناسایی کنید.
 • مقایسه صفحات وب: با کمک این ابزار می توانید مهم ترین نکات (از نظر گوگل) برای رتبه بندی وب سایت های رقیب خود را شناسایی کنید.
 • اندازه گیری تاثیر سئو: تاثیر استراتژی های سئوی خود را به صورت صفحه به صفحه یا بر اساس دسته بندی صفحات، بررسی کنید.

 

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: SEOquake

SEOquake یک افزونه در گوگل کروم است که می تواند به صورت خودکار و رایگان، پارامترهای سئو صفحه وب سایت شما را بررسی کند. این ابزارها شامل ممیزی های سئو، بررسی لینک های داخلی و خارجی، مقایسه URL و دامنه در لحظه و استخراج فایل های داده می باشد.

ابزارهای آنالیز سئو رایگان: SEOquake
ابزارهای آنالیز سئو رایگان: SEOquake
 • تجزیه و تحلیل پیوندها: ارائه شرح مفصلی از نحوه عملکرد همه پیوندهای وب سایت – از جمله URL ها، متن های لنگر، و سایر انواع پیوندها با کمک ابزار Link Examiner
 • تمرکز بر روی معیارهای مهم و اصلی: شما می توانید گزارش‌های SEOquake دریافتی را به گونه ای تنظیم کنید تا تنها معیارها و پارامترهایی که برایتان مهم هستند، را به نمایش بگذارند.
 • سئوی وب سایت خود را بررسی کنید: هر گونه مشکل مرتبط با سئو را که توسط موتورهای جستجو پیدا می شود، شناسایی کنید.
 • • یافته های خود را با سهامداران به اشتراک بگذارید: نتایج تجزیه و تحلیل SEO خود را در قالب یک گزارش تنظیم و به اشتراک بگذارید.

Seobility

Seobility یک ابزار رایگان برای بررسی دقیق سئو وب سایت است. با کمک این ابزار، شما می توانید عملکرد وب سایت خود را بر اساس دستورات و توصیه های سئو روز دنیا، بسنجید. برای استفاده از این ابزار، کافی است آدرس URL وب سایت خود را به این آنالیزور بدهید تا گزارش کاملی را به همراه توصیه هایی برای بهینه سازی شرایط وب سایت خود، دریافت کنید. با کمک این ابزار علاوه بر بررسی دقیق سئوی وب سایت، شما می توانید به بیش از 1000 ممیزی فرعی برای صفحه ها، گزارش ایمیل ها، هشدارها و نظارت بر کلمات کلیدی نیز دسترسی داشته باشید.

 • پیدا کردن خطاهای فنی: برای بازیابی ترافیک از دست رفته و جلوگیری از کاهش ترافیک در آینده، مشکلات سئوی صفحه را به سرعت حل کنید.
 • امتیازدهی دقیق SEO: امتیاز سئو وب سایت را با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف، از جمله متا داده ها، کیفیت صفحه، ساختار پیوند و موارد دیگر بسنجید.
 • تجزیه و تحلیل اطلاعات متا: مشکلات خاص SEO را با اطلاعات متا وب سایت مانند عناوین/توضیحات متا، متا تگ ها و نام های دامنه با URL های نامعتبر یا نادرست صفحه ها حل کنید.
 • بهینه سازی فرصت ها: پتانسیل های بهبود وب سایت خود در زمینه های سرعت و کیفیت را شناسایی کنید (مرتبط با متن، محتوای تکراری، طراحی جذاب و ویژگی های alt برای محتوا).
 • پیشنهادات ساختار پیوند: بهبود بخشیدن به صفحه و ساختار پیوندها بر اساس داده‌های مربوط به سرصفحه‌ها، پیوندهای داخلی و متن های لنگر نادرست.
 • رفع خطاهای سرور: خطاهای خاص سرور مربوط به هرگونه تغییر مسیر، هدر HTTP یا فایل های CSS و جاوا اسکریپت را شناسایی کنید.

 

 ابزارهای آنالیز سئو رایگان: Check my links

Check My Links یک افزونه گوگل کروم است که شما با استفاده از آن می توانید از فعال بودن لینک های خارجی و داخلی صفحه خود اطمینان حاصل کنید. برای مثال، اگر شما عبارتی را در ویکی پدیا سرچ کنید، این ابزار می تواند در خصوص تعداد کل لینک های موجود در صفحه ویکی پیدا و تعداد لینک های خراب این صفحه، اطلاعات دقیقی را به شما بدهد.

این ابزار بسیار مفید است زیرا می‌توانید با کمک آن لینک های شکسته را شناسایی و بلافاصله آنها را اصلاح کنید. Check My Links برای توسعه دهندگان، ویرایشگران محتوا و طراحان وب ابزار ایده آلی است.

 • شناسایی پیوندهای شکسته: تمام پیوندها را در صفحات وب خود بررسی کنید و تمام پیوندهای نامعتبر را شناسایی کنید.
 • مشخص کردن مشکلات به صورت خودکار: با کد گذاری پیوندهای درست به رنگ سبز و پیوندهای شکسته به رنگ قرمز، شناسایی پیوند های مشکل ساز به راحتی امکان پذیر خواهد بود.
 • خارج کردن پیوندهای شکسته برای تجزیه و تحلیل بیشتر: همه پیوندهای بد خود را با یک کلیک در کلیپ بورد خود کپی کنید.

 

 

BROWSEO

BROWSEO یک ابزار آنالیز سئو است و به شما اجازه می دهد تا صفحات خود را در یک قالب محدود بررسی کنید. بدین ترتیب، شما می توانید رابط کاربری، محتوا و همچنین SEO وب سایت خود را به شکل بهینه ای ارزیابی کنید. زمانی که URL وب سایت خود را به این ابزار وارد کردید، گزارش خروجی در قالب یک فایل با فرمت HTML به نمایش در می آید. بدین ترتیب، شما می توانید ساختار صفحه خود را بهتر درک کرده و عبارات جستجو شده و سایر عوامل SEO را بهینه کنید.

 • مشاهده تعداد کلمات در صفحه: بهترین مکان برای قرار دادن Copy length در وب سایت را پیدا کنید.
 • تعداد لینک های داخلی و خارجی صفحه را تعیین کنید: این ابزار به شما اجازه می دهد تا استراتژی پیوندهای هر صفحه را به درستی بررسی کنید.
 • مشاهده تمام اطلاعات متا: برچسب های عنوان، متن جایگزین و توضیحات متا را مرور کنید.

 

ابزارهای پولی سئو

در این بخش قصد داریم برخی از ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان را بررسی کنیم. توجه داشته باشید که اکثر این ابزارها معمولا یک دوره آزمایشی رایگان یک ماهه دارند. برخی دیگر از این ابزارها نیز یک نسخه رایگان به بازار عرضه کرده اند که در مقایسه با نسخه پولی، محدود تر هستند.

HubSpot SEO marketing software:

قیمت: 45 دلار در ماه برای طرح مبتدی، 800 دلار در ماه برای طرح حرفه ای و 3200 دلار در ماه برای شرکت ها.

HubSpot Marketing یک نرم افزار تحلیل سئو دارد که به شما در اولویت بندی دسترسی به وب سایت کمک می کند. از آنجایی که این نرم افزار با صفحات فرود، وب سایت ها و صفحات وبلاگ Hubspot یکپارچه شده است، شما هیچ گاه فرصتی را برای بهینه سازی محتوا جهت دریافت ترافیک و نرخ تبدیل بالاتر، از دست نخواهید دارد. چه در زمینه تولید محتوا تازه کار باشید و چه در تمام زمینه های سئو تخصص داشته باشید، این نرم افزار بازاریابی سئو ابزارها و اعتماد به نفس لازم برای رتبه بندی در SERP و همچنین تهیه گزارش های مربوطه را در اختیار شما قرار می دهد.

 • ایمیل: ارسال ایمیل های حرفه ای با استفاده از طرح های منحصر به فرد برند خود
 • اتوماسیون بازاریابی: ایجاد کمپین های پویا برای جذب مخاطبان گروه بندی شده بیشتر
 • مدیریت نرخ تبدیلها: نرخ تبدیل جامعه مخاطب به خریداران را در هر مرحله از فرایند فروش دنبال کنید.
 • تجزیه و تحلیل: کمپین خود را برای شناسایی میزان موفقیت و همچنین فرصت های بیشتر برای پیشرفت، بررسی کنید.

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: Ahrefs

قیمت: دوره آزمایشی هفت روزه با قیمت 7 دلار، 99 دلار در ماه برای طرح Lite، 179 دلار در ماه برای طرح استاندارد، 399 دلار در ماه برای طرح پیشرفته، 999 دلار در ماه برای شرکت ها

Ahrefs یک منبع سئو پیشرفته است که ویژگی های وب سایت شما را بررسی کرده و بر اساس آن  پروفایل های کلمات کلیدی، پیوندها و رتبه بندی را تولید می کند. اطلاعات موجود در گزارش های Ahrefs به شما کمک می کند تا تصمیمات بهتری را در مورد محتوای خود بگیرید.

 • Site Explorer: عملکرد صفحات خاصی از وب سایت را به شما نشان می دهد.
 • Content Explorer: به شما این امکان را می دهد تا صفحات وب با عملکرد بالا را با کمک فیلترهایی برای کلمات کلیدی و موضوعات خاص جستجو کنید.
 • Keywords Explorer: حجم جستجوی ماهانه و نرخ کلیک کلمات کلیدی خاص را گزارش می کند.
 • ممیزی سایت: ربات های خزنده، وب سایت را در خصوص وجود مشکلات فنی بررسی می کنند.
HubSpot SEO marketing software:
HubSpot SEO marketing software:

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: SEMrush

قیمت: 119.95 دلار در ماه برای Pro، 229.95 دلار در ماه برای Guru، 449.95 دلار در ماه برای Business

SEMrush یک داشبورد بسیار حرفه ای است که عملکرد کلی دامنه ها و صفحات خاص آنها را گزارش می دهد. SEMrush منابع متعددی را ارائه می دهد که یکی از آنها جعبه ابزار SEO است. با کمک این جعبه ابزار آنالیز سئو شما می توانید میزان دیده شدن وب سایت در طول زمان را بررسی کنید و همچنین کلمات کلیدی را که به کمک آن ها رتبه بندی می شوید، شناسایی کنید. با کمک این ابزار شما همچنین می توانید رتبه بندی وب سایت خود به ازای کلمات کلیدی خاص را بسنجید و حجم جستجوهای ماهانه انجام شده برای کلمات کلیدی مختلف را اندازه گیری کنید.

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: SEMrush
ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: SEMrush
 • پیوند ایجاد کنید: بک لینک های سایر وب سایت ها به سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید.
 • از ابزار جادوی کلمه کلیدی استفاده کنید: تمام کلمات کلیدی را که برای ایجاد استراتژی سئو نیاز دارید، شناسایی کنید.
 • استراتژی های رقبای خود را ببینید: کلمات کلیدی پولی یا نسخه تبلیغاتی استفاده شده در تبلیغات PPC رقیبان خود را شناسایی کنید.
 • توصیه هایی را برای بهبود عملکرد صفحه دریافت کنید: این ابزار توصیه هایی را در خصوص بهینه سازی محتوا و افزایش ترافیک ارگانیک ارائه می دهد.

 

KWFinder:

قیمت: 10 روز دوره آزمایشی و رایگان; 29 دلار در ماه

برای جستجوی کلمات کلیدی مناسب، شما به یک ابزار آنالیز سئو بسیار کامل و گرانقیمت نیازی ندارید. در این صورت KWFinder می تواند نرم افزار ایده آلی برای پاسخگویی به نیازهای شما و همچنین بررسی مشکلات سئو کپی رایت وب سایت باشد. با کمک این ابزار شما می توانید کلمات کلیدی را پیدا کنید که برای رتبه بندی سایت چندان دشوار نیستند و پتانسیل بالایی برای جذب ترافیک بیشتر دارند. KWFinder منحصر به فرد است چرا که بین زبان ها و مناطق مختلف کره زمین تمایز قائل است. بنابراین شما می تواند جامعه مخاطب خود، فارغ از زبان و یا منطقه جغرافیایی، را به شکل بهینه ای هدف قرار دهید.

 • پیدا کردن عبارات کلیدی بلند: عبارات کلیدی بلندی را پیدا کنید که فرصت های بیشتری را برای کسب ترافیک در اختیارتان قرار می دهند.
 • پیدا کردن کلمات کلیدی محبوب در میان رقیبان: استراتژی های کلمات کلیدی سایت های رقیب را با خود مقایسه کنید.
 • ابزار تجزیه و تحلیل SERP: رقیبان خود را با کمک ابزار SERP تجزیه و تحلیل کنید تا بفهمید خوانندگان به دنبال چه عناصری در صفحات شما هستند.
 • ابزار بررسی کلید واژه محلی: ببینید جستجوگران محلی به دنبال چه چیزی هستند و برای جذب ترافیک محلی بیشتر، وب سایت خود را بر اساس این نتایج بهینه کنید.

 

 

 

GrowthBar

قیمت: یک دوره آزمایشی رایگان پنج روزه، 29.90 دلار در ماه برای طرح Basic، 39.90 دلار برای طرح Premium و 79.90 دلار برای شرکت ها.

GrowthBar یک افزونه ی کروم است که به شما کمک می کند تا بررسی کلمات کلیدی، تحلیل های وب سایت های رقیب و رتبه بندی سئو را به راحتی انجام دهید. با کمک این افزونه، شما می توانید اطلاعاتی را در خصوص هر وب سایتی به صورت مستقیم از موتورهای جستجوی دریافت کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا عملکرد رقیبان خود را به راحتی ارزیابی کنید و کانال های رشد، کلمات کلیدی، لینک های ارجاع و تبلیغاتی را که برای آن ها کارساز هستند، به راحتی شناسایی کنید.

 • از ویژگی Top Keywords and Backlinks استفاده کنید: با کمک این ابزار، شما می توانید میزان تاثیرگذاری کلمات کلیدی ارگانیک و پولی بر ترافیک وب سایت را بسنجید و لیستی از بک لینک های معتبر سایت خود را دریافت کنید.
 • میزان دشواری کلمات کلیدی را بسنجید: به سرعت ارزیابی کنید که رتبه بندی یک کلمه کلیدی خاص بر اساس قدرت دامنه و رتبه بندی URL ها در صفحه چقدر است.
 • از ابزار Word Count استفاده کنید: با کمک این ابزار شما می توانید مستقیما تعداد کلمات هر صفحه را از SERP مشاهده کنید.
 • بررسی تبلیغات فیس بوک: عملکرد این تبلیغات در موتورهای جستجو را به راحتی تحلیل کنید.
 • از ابزار پیشنهاد کلیدواژه استفاده کنید: فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط که مایل هستید بر اساس آنها رتبه بندی شوید را در کنار حجم جستجو و CPC آنها دریافت کنید.
 • GrowthBar
  GrowthBar

Woorank:

قیمت: دوره آزمایشی رایگان 14 روزه، 79.99 دلار در ماه برای طرح Pro، 199.99 دلار در ماه برای طرح Premium. شرکت ها برای تعیین قیمت باید با مجموعه تماس بگیرند.

سایت تجزیه و تحلیل Woorank به بازاریابان کمک می کند فرصت هایی را برای بهینه سازی سایت پیدا کنند. این ابزار، عملکرد تکنیک های سئو موجود، رسانه های اجتماعی، کارایی و موارد دیگر را در بررسی های خود مد نظر قرار می دهد. هر گزارش Woorank بخش های مختلفی دارد تا به شما در تجزیه و تحلیل وب سایت و بهبود استراتژی های سئو کمک کند.

 • چک لیست بازاریابی: می توانید فعالیت های رایج بازاریابی را که بخشی از استراتژی سئو نیز محسوب می شوند، بررسی کنید.
 • سئو: فاکتورهای سئو را در مقایسه با اهداف خود تجزیه و تحلیل کنید.
 • نمایش در گوشی های همراه: در خصوص اینکه کدام تاکتیک های بهینه سازی نسخه گوشی های همراه سایت را بر اساس داده های مرتبط به کار بگیرید، تصمیم گیری کنید.
 • اجتماعی: در مورد اینکه رسانه های اجتماعی چگونه در ترافیک و اهداف سئوی شما نقش دارند، اطلاعات مفید دریافت کنید.

 معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار

 

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان:BuzzStream

 

قیمت: دوره آزمایشی رایگان 30 روزه، 24 دلار در ماه برای مبتدیان، 124 دلار در ماه برای استفاده گروهی، 299 دلار در ماه برای حرفه ای ها، بیش از 999 دلار برای شرکت ها

اگرچه بک لینک های وب سایت برای رتبه بندی در گوگل حیاتی هستند، اما نحوه ساختن این بک لینک ها نیز در موفقیت شما اهمیت دارد. برنامه BuzzStream به شما کمک می کند تا به آسانی افراد مناسبی را پیدا کنید، ایمیل های تاثیر گذاری را تولید کنید و افرادی که وارد لینک شده اند را ردیابی کنید. با کمک Buzzstream:

 • جامعه مخاطب ایده آل را پیدا کنید: افراد را بر اساس حوزه فعالیت و میزان مشارکت آنها در شبکه های اجتماعی مختلف بیابید.
 • نامزدهای بک لینک را شناسایی کنید: اینها افرادی هستند که احتمالاً به دلایل دیگری که منحصر به جایگاه کسب و کار شما است، درخواست بک لینک شما را خواهند پذیرفت.

 

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان:BuzzStream
ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان:BuzzStream

 

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: MozPro

قیمت: دوره آزمایشی رایگان 30 روزه، 99 دلار در ماه برای طرح استاندارد، 149 دلار در ماه برای طرح متوسط، 249 دلار در ماه برای طرح بزرگ، 599 دلار در ماه برای Premium

ابزار MozPro یک مجموعه کامل برای بهبود رتبه بندی وب سایت شما است. با کمک ابزار موجود در این مجموعه، شما می توانید فرصت های سئو را شناسایی کنید، رشد وب سایت خود را دنبال کنید، گزارش های مختلف تولید کنید و تلاش خود را بهینه سازید.

 • خزنده وب سایت: حداکثر 3000 پیوند را در یک URL مشخص تجزیه و تحلیل می کند.
 • گزارش ایمیل: جزئیاتی در مورد وب سایت ها و صفحاتی که به آن ها لینک داده اید را مشخص می کند.
 • تحلیل فاکتورهای مختلف Crawl: این عوامل شامل محتوای تکراری و تغییر مسیرهایی است که می توانند بر عملکرد SEO شما تاثیر بگذارد.
 • ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: MozPro
  ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: MozPro

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان:Linkody

قیمت: 30 روز دوره آزمایشی رایگان; 14.90 دلار در ماه برای وب مستر، 24.90 دلار در ماه برای Advanced، 49.90 دلار در ماه برای Pro، 99.90 دلار در ماه برای کسب و کارهای کوچک، و 153.90 دلار در ماه برای شرکت های بزرگ

بهترین راه برای درک شیوه عملکرد سئو وب سایت، داشتن یک گزارش کلی از بک لینک ها است. این ابزار به شما کمک می کند تا بک لینک های مختلف را شناسایی و دنبال کنید و در یک رابط کاربری آسان، آن ها را تحلیل کنید. این ابزار 24 ساعته، لینک های شما را بررسی کرده و هر گونه تغییر را اطلاع رسانی می کند. بدین ترتیب، در صورت گم شدن یا خرابی لینک ها، شما فورا آگاه خواهید شد.

 • شنود بک لینک های وب سایت رقبای خود: URL رقیب خود را وارد کنید و به ابزار اجازه دهید همه لینک ها و معیارها را استخراج کند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا فرصت های موجود در بک لینک های مرتبط و با کیفیت را برای برند خود شناسایی کنید.
 • بینشی مفید به دست آورید: مهمترین معیارهای سایت را در خصوص ردیابی بک لینک ها، مانند ویژگی “rel”، وضعیت نمایه سازی Google، اعتبار دامنه وب سایت، امتیاز هرزنامه، رتبه الکسا و موارد دیگر را مشاهده کنید.
 • ایجاد گزارش های برچسب سفید: گزارش هایی را که می توانید با تیم و/یا مشتریان خود به اشتراک بگذارید را دریافت کند. با کمک این گزارش ها می توانید درک بهتری در خصوص توزیع بک لینک ها و پیشرفت فرایند ساخت لینک ها داشته باشید.

 

 معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار

 

Screaming Frog SEO spider

قیمت: رایگان یا 149 یورو در سال

این ابزار به طور خاص برای سئو طراحی شده است. این برنامه در وب سایت هایی که آدرس آن ها را مشخص کرده اید، وارد شده و آن ها را در خصوص مشکلات رایج سئو بررسی می کند. این برنامه فرایند های تصحیح زمان بر، به ویژه برای وب سایت های بزرگ را تسریع می کند. به طور مثال، ارزیابی لینک ها به صورت دستی ممکن است ساعت ها یا روزها به طول انجامد اما با کمک این برنامه، بسیار سریع و بهینه انجام می شود.

 • برنامه جاوا: Screaming Frog شامل یک برنامه شهودی جاوا با زبانه هایی با قابلیت پیمایش آسان است.
 • استخراج آسان در قالب اکسل: با کمک این ویژگی شما می توانید داده های SEO خود را بهتر تجزیه و تحلیل کنید.

 

Screaming Frog SEO spider
Screaming Frog SEO spider

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان:remove’em

قیمت: 249 دلار پرداخت یک جا برای طرح Life-Time، 99 دلار در ماه برای اشتراک (یک وب سایت)، یا 899 دلار در ماه برای شرکت ها (بیش از 10 وب سایت)

اگر قصد دارید دامنه وب سایتی را خریداری کنید که در گذشته استفاده شده است و یا قرار است استراتژی های ضعیف سئو خود را بازسازی کنید، مطمئنا متوجه برخی از بک لینک های دردسرساز خواهید شد. لینک های مصنوعی و یا غیر طبیعی پتانسیل بالایی را برای تخریب رتبه بندی وب سایت شما دارند. این ابزار آنالیز سئو به شما کمک می کند تا از شر این لینک ها خلاص شوید.

 

 • نمایه بک لینک خود را اسکن کنید: فهرستی از تمام اطلاعات تماس پیوندها و دامنه هایی را که برای حذف باید به آنها مراجعه کنید، پیدا کنید.
 • استخراج لیستی از بک لینک ها: در صورت تمایل، می توانید با کمک ابزار Disavow backlinks از گوگل بخواهید به هنگام بررسی سایت، لینک های بد را در نظر نگیرد.
ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان:remove’em
ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان:remove’em

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: AnswerThePublic

قیمت: 99 دلار در ماه برای طرح ماهانه، 79 دلار در ماه برای طرح سالانه، 199 دلار در ماه برای طرح Expert

AnswerThePublic یک ابزار مرتبط با کلمات کلیدی است که با بررسی ابزارهای کامل کننده خودکار گوگل و دیگر موتور های جستجو، لیستی از عبارات و سوالاتی که کاربران پیرامون کلمات کلیدی شما جستجو می کنند را ارائه می دهد. این ابزار به شما اجازه می دهد تا محتوای وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید تا میزان ترافیک و نرخ تبدیل صفحه های مختلف، بهبود یابند.

 • دریافت به روز رسانی: با تاریخچه جستجوی کاربران پیرامون کلمات کلیدی مد نظرتان، آشنا شوید.
 • ترند های کلمات کلیدی مختلف را زیر نظر بگیرید: محبوبیت کلمات کلیدی را در بین مخاطبان و مشتریان هدف خود درک کنید.
 • مشاهده جستجوها در لحظه: کلمات کلیدی و عباراتی که مخاطبان شما جستجو می کنند را در لحظه مشاهده کنید.
 • برای وب سایت و وبلاگ خود ایده بگیرید: ایده محتواهای جدید را بر اساس داده های مربوط به کلمات کلیدی طراحی کنید.
ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: AnswerThePublic
ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: AnswerThePublic

Keyword Hero

قیمت: دوره آزمایشی 14 روزه برای هر طرح، رایگان برای طرح قهرمان کوچک، 9 دلار در ماه برای طرح Big Hero، 49 دلار در ماه برای طرح Giant Hero، و 149 دلار در ماه برای طرح Ultimate Hero

این ابزار می تواند اطلاعات مربوط به بازدیدکنندگان وب سایت را با کلمات کلیدی که آنها برای پیدا کردن صفحه استفاده کرده اند، مرتبط سازد و تمام این اطلاعات را در حساب Google Analytics به نمایش بگذارد. به بیان دیگر، این ابزار درک درستی از اهداف جستجوهای انجام شده توسط ترافیک ارگانیک را به شما می دهد.

 • شناسایی ترافیک ارگانیک و نرخ تبدیل: میزان موفقیت ناشی از استفاده از کلمات کلیدی را بسنجید.
 • ترافیک مجزا: ترافیک ناشی از جستجوی مرتبط و غیر مرتبط با برند را شناسایی کنید.
 • موقعیت خود را در SERP ها بهینه کنید: وب سایت خود را برای کلمات کلیدی خاص بهینه کنید.
 • مشاهده جزئیات پرس و جو: دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه آیا ترافیک وب سایت از اطلاعات مختص وب سایت و یا صرفا جستجو های کلی تر به وجود آمده است یا خیر.
 • Keyword Hero
  Keyword Hero

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: SpyFu

قیمت: 39 دلار در ماه برای طرح پایه، 69 دلار در ماه برای طرح حرفه ای، 129 دلار در ماه برای طرح نامحدود.

SpyFu یک ابزار تحقیق در خصوص کلمات کلیدی برای Google Ads محسوب می شود. علاوه بر تحقیقات پیرامون کلمات کلیدی، این ابزار به تحقیق در خصوص PPC های سفارشی، SEO وب سایت های رقیب و ایجاد لیست ها و دامنه های سفارشی کمک می کند.

با کمک SpyFu شما می توانید ترافیک بیشتری را به کمپین‌های Google Ads و وب‌سایت خود هدایت کنید، رتبه‌بندی‌های پولی و ارگانیک را در Google، Bing و Yahoo بسنجید و اطلاعات تماس قابل اعتماد و دقیقی را از مشتریان بالقوه به‌دست آورید.

 • دانلود کلمات کلیدی PPC رقیب: از این امکان برای توسعه استراتژی های PPC برای رقابت در فضای تبلیغات استفاده کنید.
 • دانلود کلمات کلیدی SEO رقبا: از این امکان برای توسعه استراتژی های رقابتی پیرامون کلمات کلیدی ارگانیک، استفاده کنید.
 • بررسی شیوه های رتبه بندی: رتبه بندی یک صفحه یا وب سایت برای یک کلمه کلیدی در طول زمان را بررسی کنید.
 • ایده های جدیدی را برای کلمات کلیدی کشف کنید: ارائه توصیه هایی در زمینه کلمات کلیدی برای تبلیغات گوگل که می توانند بالقوه نرخ تبدیل را افزایش دهند.

 

SEOmater

 

قیمت: Pay as You Go (از 5 دلار شروع می شود)، 19 دلار در ماه برای مشاغل کوچک، 49 دلار در ماه برای حرفه ای ها، 179 دلار در ماه برای طرح نامحدود.

SEOmater یک ابزار ممیزی سئو و ربات خزنده وب سایت است. این ابزار از یک سیستم تحلیل گر سئو و یک ابزار بهینه ساز سئو بهره می گیرد. با اجرای این ابزار در وب سایت، شما می توانید اطلاعاتی را پیرامون المان های مختلف سئو وب سایت (از جمله لینک های ورودی و خروجی، بلک لینک ها، کیفیت صفحه، سرعت و کیفیت اجرا، عملکرد در شبکه های اجتماعی، ترافیک ارگانیک و غیره) کسب کنید.

 • از ویژگی SEO Monitoring Alerts استفاده کنید: وب سایت شما به طور خودکار بررسی می شود و اگر چیزی از نظر سئو مشکل داشته باشد، فورا اعلانی دریافت خواهید کرد.
 • دریافت گزارش های دقیق: اطلاعاتی در مورد عناصر سئو داخلی و خارجی وب سایت ارائه می دهد.
 • از ابزار مقایسه دامنه استفاده کنید: دو وب سایت رقیب را برای شناسایی نقاط قوت و ضعف سئوی آنها (مانند لینک های شکسته، کیفیت محتوا، تگ های HTML و موارد دیگر) مقایسه کنید.

 

معرفی بهترین ابزارهای آنالیز سئو در بازار

 

Contentking

قیمت: 139 دلار در ماه برای طرح Basic، 319 دلار در ماه برای طرح استاندارد، 449 دلار در ماه برای طرح Pro، یا 1279 دلار برای طرح Enterprise.

ContentKing یک ابزار ممیزی سئو و ردگیر محتوا است. این ابزار وب سایت شما را به صورت 24 ساعته ردگیری می کند تا مشکلات مرتبط با سئو را پیدا کند. این ابزار بر اساس سیستم ابری هدایت می شود و این بدان معنی است که شما برای اجرای آن نیازی به نصب برنامه ندارید. همچنین اطلاعات هر زمان که بخواهید در دسترس خواهند بود.

 • سئوی خود را بهبود ببخشید: از ممیزی ها (و الگوریتم های) وب سایت Content King برای بررسی سئو وب سایت و دریافت توصیه هایی جهت بهبود صفحات وب، استفاده کنید.
 • دریافت هشدار: از هر نوع خرابی یا عدم بهینه سازی وب سایت مطلع شوید تا بتوانید به طور موثر مشکل را برطرف کنید.
 • پیگیری تغییرات: تاریخچه همه تغییرات محتوای خود را در سایت دنبال کنید، (مانند تغییرات در صفحات جداگانه وب و تغییرات در txt)
 • ارائه داده ها: داشبوردها و گزارش ها را در لحظه مشاهده کنید.

 

Contentking
Contentking

 

ابزارهای آنالیز سئو غیر رایگان: SE Ranking

قیمت: 39.00 دلار در ماه برای طرح Essential، 89.00 دلار در ماه برای طرح Pro، یا 189.00 دلار در ماه برای طرح Business.

SE Ranking یک پلتفرم همه کاره سئو است. این پلتفرم می تواند عملکرد وب سایت بر اساس ترافیک و رتبه بندی کلمات کلیدی را گزارش کند. این ابزار همچنین می تواند اطلاعاتی را در خصوص وب سایت های رقیب در اختیار شما قرار دهد تا به کمک آن، استراتژی های سئو و بازاریابی خود را بهبود ببخشید.

 • بررسی رتبه کلمات کلیدی: موقعیت کلمات کلیدی خود و رقبا را زیر نظر داشته باشید و آن ها را به شکل دقیقی، تجزیه و تحلیل کنید.
 • ممیزی سلامت وب سایت: تمام صفحات وب سایت خود را ارزیابی کنید تا گزارشی جامع از خطاهای فنی و عملکرد وب سایت را به همراه توصیه هایی برای رفع آنها، دریافت کنید.
 • تجزیه و تحلیل رقبا: با کمک این ابزار می توانید رتبه بندی کلمات کلیدی و پویایی ترافیک وب سایت رقیبانتان را در جستجوی های ارگانیک و پولی بررسی کنید.
 • تجزیه و تحلیل بک لینک ها: با کمک این ابزار، یک گزارش کامل از نمایه های بک لینک های وب سایت های مختلف را دریافت کنید. این گزارش ها شامل میزان پویایی لینک های جدید و گم شده، دامنه های ارجاع دهنده، توزیع متن های لنگر و صفحاتی هستند که بیشتری تعداد لینک را دارا می باشند.

 

حال که با بسیاری از ابزارهای رایگان و پولی سئو در بازار آشنا شدید، می توانید بهترین گزینه را با توجه به اهداف سئو خود انتخاب کنید. با کمک ابزارهای آنالیز سئو می توانید استراتژی های سئو وب سایت خود را بهینه کنید و با نظارتی دقیق تر بر روی عملکرد وب سایت، صفحه های مختلف وب و محتوای آن، موفقیت را تجربه کنید.

 

مبنع

 

https://blog.hubspot.com/marketing/seo-analysis-tools

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

[mc4wp_form id="517"]

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)