5/5 - (1 امتیاز)

شما پس از ساخت یک سایت وردپرس بسیار عالی، صرف زمان زیاد برای تولید محتوا و راه اندازی آن برای بازدیدکنندگان خود، امیدوار هستید که بازدیدکنندگان زیادی را جذب کنید. درست است؟ شما فقط با بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو ) می‌توانید ترافیک ارگانیک ( یعنی ترافیک بدون تبلیغات پولی)را به سمت وب‌سایت خود هدایت کنید و کاربران زیادی را جذب نمایید. بنابراین مهم‌ترین مرحله پس از راه اندازی یک سایت وردپرس انجام فعالیت‌های سئو است. سئو وردپرس یک فرآیند ضروری است که باید به طور مداوم انجام شود. خوشبختانه، وردپرس منابع متنوعی دارد که انجام این مرحله را برای صاحبان سایت‌ها آسان کرده است.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

شما فقط با انتخاب یکی از قالب‌های باکیفیت و یکی از پلاگین‌ های سئو وردپرس می‌توانید سایت وردپرس خود را بهینه سازی کنید. زیرا این منابع می‌توانند به شما در اجرای استراتژی‌های سئو کمک کنند. بنابراین ما در این مقاله، بهترین پلاگین‌ های سئو را برای سایت‌های وردپرس بررسی کرده ایم. شما با مطالعه امکانات و قابلیت‌های هر یک از این پلاگینها می‌توانید بهترین گزینه را برای بهبود سئوی سایت وردپرس خود انتخاب کنید. البته یک نکته مهم این است که قبل از شروع فرآیند بهینه سازی صفحات وردپرس خود، باید با اصول اولیه سئو آشنا باشید.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس چه ویژگی‌هایی دارند؟ معرفی 15 پلاگین برتر سئو برای سایت‌های وردپرس

HubSpot

بدون داشتن داده های خوب، تدوین یک استراتژی سئوی باکیفیت، بسیار سخت خواهد بود. پلاگین رایگان HubSpot وردپرس می‌تواند به شما کمک کند تا به داده های مناسب دسترسی داشته باشید.

HubSpot با داشتن ابزار تجزیه و تحلیل داخلی خود به عنوان یکی از بهترین پلاگین های سئو وردپرس شناخته شده است. زیرا در داشبوردهای شما، تمام اطلاعات مفید را در مورد کلیه فعالیت‌های بازاریابی شما به طور خوانا نمایش می‌دهد.

شما با این اطلاعات می‌توانید کمیت و کیفیت ترافیک هر یک صفحات خود را بررسی کنید یا کل صفحات سایت خود را مورد ارزیابی قرار دهید. شما با استفاده از این پلاگین می‌توانید به تمام اطلاعات موردنیاز برای یک بخش خاص از سایت خود دسترسی داشته باشید. انجام همه این کارها در صورت خارج نشدن از صفحه وردپرس امکانپذیر است.

این پلاگین دارای ابزارهایی مثل چت آنلاین، بازاریابی ایمیلی، فرم‌ها و سایر موارد است که به شما کمک می‌کنند کسب و کار خود را ارتقا دهید. پلاگین HubSpot برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ ایده آل است. زیرا علاوه بر رایگان بودن می‌تواند به طور یکپارچه با سایر محصولات HubSpot مثل سیستم CRM آن، کار کند.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

All in One SEO 

بیش از 2,000,000 متخصص طراحی سایت از All in One SEO (AIOSEO) استفاده می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت این پلاگین یکی دیگر از بهترین پلاگین های سئو وردپرس است که برای متخصصان سئوی داخل صفحه کاربرد دارد. این پلاگین یک چک لیست بررسی سئو دارد که کل سایت وردپرس شما را برای یافتن خطاها مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. علاوه بر این، این ابزار مفید سئو وردپرس توصیه های کاربردی و مفیدی را در جهت بهبود و افزایش ترافیک به شما ارائه می‌دهد.

همچنین AIOSEO می‌تواند به طور خودکار نقشه های سایت را برای گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجوی محبوب بسازد و برای آن‌ها ارسال کند. همچنین میزان حضور شما را در فضای آنلاین به حداکثر ممکن می‏رساند. از سایر ابزارهای مهم این پلاگین سئو وردپرس می‌توان به اسکیما (schema)، نمودار دانش (knowledge graph)، AMP، سئوی منطقه ای (Local SEO) اشاره کرد.

این پلاگین سئو وردپرس محبوب برای صاحبان کسب و کارهای محلی و کوچکی که می‌خواهند با صرف کمترین زمان و هزینه و از طریق جستجوهای آنلاین فروش و درآمد خود را افزایش دهند، بسیار ایده آل است.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

Yoast SEO

پلاگین Yoast SEO یکی از مفیدترین پلاگین های سئو وردپرس است. این پلاگین رایگان تقریباً تمام ابزارهای ضروری را برای بهینه سازی وب‌سایت شما دارد. از مهم‌ترین ابزارهای پلاگین Yoast SEO می‌توان به پیش‌نمایش‌SERP ها، ایجاد نقشه سایت XML، رتبه‌بندی توضیحات متا اشاره کرد.

ویژگی ارائه اطلاعات سئوی داخل صفحه، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این پلاگین سئو وردپرس است. این ویژگی در مورد نحوه ترکیب کلمه کلیدی مورد نظر شما را با سایر کلمات به بهترین شکل، کافی بودن تعداد کلمه کلیدی در صفحه شما و نحوه بهینه سازی عنوان صفحه، توضیحات متا و URL بر اساس کلمه کلیدی توضیح می‌دهد. در واقع این ویژگی به شما کمک می‌کند هر یک از عناصر صفحات سایت خود را بر اساس بهترین شیوه های سئو مدیریت کنید.

Yoast SEO برای تیم داخلی نویسندگان یک سایت، بسیار ایده آل است. زیرا این پلاگین به تجربه خواننده اهمیت می‌دهد و نکات مفید و کاربردی را برای بهینه‌سازی محتوا ارائه می‌دهد. نویسندگان با استفاده از Yoast، می‌توانند بدون نیاز به مرور بهترین شیوه های سئو، توجه خوانندگان و موتورهای جستجو را جلب کنند.

 

 MonsterInsights 

شما نمی‌توانید بدون داشتن اطلاعات مرتبط با تجزیه و تحلیل و عملکرد سایت خود، بهترین شیوه های سئو را اجرا کنید. MonsterInsights یکی از بهترین پلاگین های سئو وردپرس است که به شما در این زمینه کمک می‌کند. با این پلاگین وردپرس، Google Analytics مستقیماً وارد داشبورد وردپرس شما می‌شود. همچنین توصیه های کاربردی را در مورد نحوه بهبود سئوی صفحات سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما برای نصب اسکریپت پیگیری Google Analytics خود نیاز به هیچ کدی ندارید. شما با این اسکریپت می‌توانید مشاهده کنید که افراد دقیقاً چگونه وب‌سایت شما را پیدا کرده اند و از آن استفاده می‌کنند. همچنین این اسکریپت یک گزارش دارد که به شما نشان می‌دهد کدامیک از صفحات سایت شما دارای بیشترین بازدید است. اگر تصور می‌کنید که استفاده از Google Analytics بسیار پیچیده است، باید بدانید که MonsterInsights دارای یک روش ساده و مؤثر است. زیرا به شما کمک می‌کند داده‌های سایت خود را بدون ورود به پلتفرم Google Analytics مشاهده کنید.

این پلاگین سئو وردپرس برای بازاریابان و سایر متخصصانی که می‌خواهند سایت خود را برای افزایش نرخ تبدیل، بهینه سازی کنند، یک ابزار ایده آل است. اگر به دنبال جستجوی دلیل و نحوه یافتن وب‌سایت خود توسط افراد هستید، این ابزار با ارائه اطلاعات در این زمینه ها به شما کمک می‌کند تا تجربه بازدیدکنندگان سایت خود را ارتقا دهید.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

RankMath

شما با رنک مث می‌توانید در هنگام نوشتن محتوا و بدون خروج از رابط وردپرس خود، سایت خود را بهینه سازی کنید و فوراً به اطلاعات مهم مرتبط با پست‌های خود دسترسی داشته باشید. همچنین شما می‌توانید با کمک پیش‌نمایش قطعه‌ای این پلاگین سئو وردپرس، عناوین و توضیحات متا را با بهینه سازی کنید. در نتیجه احتمال خطاهای نمایش SERP در گوگل کاهش می‏ یابد. یکی از بهترین ویژگی‌های پلاگین RankMath این است که سرعت سایت شما را بهینه سازی می‌کند. افزایش سرعت سایت شما بر روی فعالیت‌های سئوی شما تأثیر منفی ندارد. علاوه بر این، این پلاگین سئو وردپرس دارای ابزارهای اضافی سئو مانند تغییر مسیرها (redirections)، مانیتورینگ 404 و SEO برای سایت‌های WooCommerce است.

اگر خودتان به تنهایی بر روی محتوای سایت کار می‌کنید و مدیریت ساختار آن را بر عهده دارید، RankMath RankMath از بهترین پلاگین های سئو وردپرس برای شما است. این پلاگین با کمک ماژول تجزیه و تحلیل سئوی پیشرفته خود، تمام داده های مورد نیاز را برای انجام فعالیت‌های بهینه سازی در اختیار شما قرار می‌دهد.

آموزش رنک مث

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

Premium SEO Pack

 

پلاگین Premium SEO Pack یک پلاگین منحصر به فرد است. زیرا دارای ابزارهای پیشرفته ای برای مدیریت عناصر سئوی سایت است که سایر پلاگین های سئو وردپرس آن‌ها را ندارند. این پلاگین خاص علاوه بر داشتن ابزارهای اساسی مانند ایجاد نقشه سایت و نظارت بر گوگل آنالیتیکس، دارای ابزار‏های منحصر به فردی برای نظارت بر سرعت صفحه، ریچ اسنیپت ها (rich snippets)، بررسی خطای 404 و ساخت لینک است. همچنین Premium SEO Pack به شما کمک می‌کند تا یک دید کلی نسبت به ساختار لینک‌های داخلی خود داشته باشید.

این پلاگین خاص سئو وردپرس برای افراد خلاقی که با میزبانی محتواهای خود در فضای وب، همیشه به دنبال ایجاد تعادل بین ظاهر و عملکرد سایت هستند، بسیار ایده آل است. Premium SEO Pack از طریق نوتیفیکیشن‏هایی در مورد مناسب بودن تصاویر سایت، کاهش سرعت CSS و جاوا اسکریپت را در اولویت قرار می‌دهد.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

WP Meta SEO از بهترین پلاگین های سئو وردپرس

آیا شما در زمینه بازطراحی سایت‌ها فعالیت می‌کنید؟ در هنگام بازطراحی یک سایت باید حتماً صفحات جدید آن را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. WP Meta SEO دارای یک ابزار ادیتور بزرگ برای اطلاعات متا است که بهینه سازی کل سایت را در یک مرحله برای شما ممکن می‌سازد (بدون نیاز به ورود و خروج از هر یک از صفحات). در نتیجه این پلاگین سئو وردپرس موجب صرفه جویی در زمان شما می‌شود.

علاوه بر این، پلاگین WP Meta SEO می‌تواند برای تقویت ابزار های پیشنهاد دهنده کلمه کلیدی خود با کنسول جستجوی گوگل ترکیب شود. این یکپارچگی به شما کمک میکند  تا داده های صحیح را مستقیماً از گوگل دریافت کنید و در مورد استراتژی کلمه کلیدی خود، آگاهانه تصمیم بگیرید. همچنین در این پلاگین سئو وردپرس ابزارهای اضافی سئو مانند مدیریت تغییر مسیرها و سازنده نقشه سایت وجود دارد.

WP Meta SEO برای کارآفرینان یا بازاریابانی که مدیریت وب‌سایت، سئو و محتوا را بر عهده دارند، مناسب است. ابزار ادیتور بزرگ این پلاگین می‌تواند سرعت فعالیت‌های شما را افزایش دهد. در نتیجه به شما کمک می‌کند تا زمان بیشتری را برای ایجاد محتوای باکیفیت به منظور جذب مخاطبان بیشتر داشته باشید.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

W3 Total Cache از بهترین پلاگین های سئو وردپرس

سرعت سایت در فعالیت‌های سئو اهمیت زیادی دارد. زیرا تمام موتورهای جستجو به دنبال بازیابی اطلاعات سایت برای پاسخگویی به سؤالات جستجوگران هستند. همچنین سرعت سایت موجب بهبود تجربه کاربر می‌شود. پلاگین W3 Total Cache از طریق کش کردن، کوچک سازی و ادغام CDN، سرعت سایت شما را افزایش می‌دهد. شما با این پلاگین سئو وردپرس می‌توانید به آسانی از تمام این مزایا استفاده کنید.

W3 Total Cache برای صاحبان وب‌سایت‌هایی که تعداد زیادی محتوا (مانند گیف‏ها، ویدیوها و تصاویر) را در سایت خود مدیریت می‌کنند، ایده آل است. زیرا مستقیماً بر روی عناصر اصلی رتبه بندی سئو یعنی سرعت سایت تأثیر می‌گذارد.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

Rankie از بهترین پلاگین های سئو وردپرس

 

مناسب بودن استراتژی سئوی شما فقط با میزان داده های آن مشخص می‌شود. Rankie یکی از بهترین پلاگین های سئو وردپرس است که با ارائه داده های زیاد به شما کمک می‌کند تا تصمیمات هوشمندانه تری را در مورد سئوی سایت خود بگیرید. پلاگین Rankie به شما کمک می‌کند پیگیری رتبه‌بندی‌ها و ساخت گزارش‌های مؤثر برای بررسی هریک از کلمات کلیدی را بدون نیاز به باز کردن یک تب جدید در Google Analytics، WordPress یا یک صفحه گسترده اکسل انجام دهید. همچنین اطلاعات مفیدی را برای ایجاد تغییرات در صفحات سایت، در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با استفاده از این پلاگین می‌توانید کلمات کلیدی هدف خود را برای نظارت بر عملکرد مداوم صفحات سایت خود، بررسی کنید و کلمات کلیدی جدید را به صفحات سایت اضافه کنید تا بازدیدکنندگان راحت‌تر محتوای شما را پیدا کنند.

این پلاگین سئو وردپرس برای تحلیلگران داده های سئو یا بازاریابانی که می‌خواهند نحوه عملکرد سایت‌ها را در SERP و از نگاه بازدیدکنندگان بررسی کنند، ایده آل است.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

SEO 2021 عرضه شده توسط SQUIRRLY

Squirrly با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی، در طول 7 سال بیش از 600000 سایت را بر اساس ساختار داخلی آن‌ها، استفاده از کلمات کلیدی، بک لینک‌ها، اعتبار آن‌ها و سایر موارد بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است. این پلاگین سئو وردپرس با کمک فناوری هوش مصنوعی خود، شکاف‌هایی را که مانع رتبه بندی ایده آل سایت شما می‌شوند، شناسایی می‌کند . همچنین به شما امکان می‌دهد با تمرکز بر روی فعالیت‌های اصلی سئوی خود، بسیار سریع به نتایج دلخواه برسید. در واقع هدف از طراحی این پلاگین این است که شما با انجام کمترین فعالیت به موفقیت‌های بیشتری دست یابید و در زمان و هزینه خود بیشتر صرفه جویی کنید.

Squirrly برای افراد حرفه ای که می‌خواهند سئوی سایت خود را بررسی کنند، بسیار مناسب است. اگر به دنبال کسب مالکیت یک سایت هستید، قطعاً به یک استراتژی جدید برای سئو نیاز دارید. در چنین مواقعی پلاگین SEO ارائه شده توسط SQUIRRLY می‌تواند یک ابزار مناسب در شروع فعالیت شما باشد.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

Redirection از بهترین پلاگین های سئو وردپرس

فرض کنید شما می‌خواهید یک صفحه را حذف کنید. زیرا دیگر به آن نیاز ندارید. با این حال، گوگل آن صفحه را به دلیل داشتن کلمه کلیدی با حجم بالا در صفحه اول رتبه بندی می‌کند. شما بک لینک‌های زیادی دارید که مربوط به یک صفحه هستند و نمی‌خواهید آن صفحه حذف شود. بنابراین شما چگونه می‌توانید صفحه خود را بدون از دست دادن ترافیک سایت خود حذف کنید؟

شما با اجرای یک تغییر مسیر 301 به راحتی می‌توانید به گوگل اعلام کنید به جای صفحه حذف شده، به صفحه دیگری توجه کند. تغییر مسیرهای 301 در استراتژی سئو، بسیار اهمیت دارند. زیرا شما می‌توانید بدون نیاز به صرف وقت زیاد، این کار را انجام دهید. برای انجام این کار فقط کافیست URL جدیدی را که می‌خواهید صفحه به آن لینک داده شود، مشخص کنید. شما با این کار به راحتی می‌توانید کار تغییر مسیر 301 را انجام دهید. (علاوه بر این، پلاگین Redirect به شما کمک می‌کند تا خطاهای 404 را هم پیدا کنید.) این پلاگین سئو وردپرس برای تیم‌های بازاریابی یا توسعه دهندگانی که به دنبال طراحی مجدد سایت‌ها هستند، بسیار مناسب است.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

Schema – All In One Schema Rich Snippets

ریچ اسنیپت یکی از ویژگی‌های گوگل است که به شیوه ای جذاب، نتایج جستجو را نمایش می‌دهد. حتی موجب افزایش نرخ کلیک صفحات شما می‌شود. اکثر ریچ اسنیپتها تعاملی هستند و عکس‌ها، رتبه بندی‏های با ستاره، قیمت، نویسنده و سایر موارد را در  SERP ها نمایش می‌دهند. بنابراین، قرار گرفتن در یک ریچ اسنیپت، به شما کمک می‌کند از رقبای خود سبقت بگیرید و ترافیک بیشتری را برای سایت خود جذب کنید. پلاگین All In One Schema Rich Snippets می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق اجرای برنامه نویسی اسکیما مانند Review، Events، Recipes، Article، Products و Services، برای کسب اسنیپت‏های بیشتر با سایت‌های دیگر، رقابت کنید. مهم‌ترین مزیت این پلاگین این است که لازم نیست یک توسعه دهنده وب باشید.

کسب و کارهای کوچک، وبلاگ‌ها و سایت‌های بررسی کالا که به دنبال افزایش حضور خود در SERP هستند، می‌توانند از این پلاگین مفید سئو وردپرس استفاده کنند.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

Ahrefs از بهترین پلاگین های سئو وردپرس

 

سال‌ها پس از عرضه ابزارهای مختلف سئو برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی و سایر داده‌های سئو در کمپین‌ها، Ahrefs یک پلاگین وردپرس را توسعه داد که اطلاعات بسیار کاربردی‌ را مستقیماً در داشبورد شما نمایش می‌دهد. از ویژگی‌های منحصربه فرد این پلاگین می‌توان به تجزیه و تحلیل بک لینک با کمک ایندکس بک لینک آن (بزرگ‌ترین ایندکس بک لینک آنلاین)، تجزیه و تحلیل سئو بر اساس داده‌های اکانت Google Analytics شما و ابزار بررسی محتوا برای ارائه پیشنهادهای به موقع در هنگام تولید محتوا، اشاره کرد.

متخصصان روابط عمومی و مدیران رسانه های اجتماعی می‌توانند مانند متخصصان سئو و نویسندگان محتوا از داده های این پلاگین استفاده کنند. بنابراین داده های این ابزار باید با تیم‌های روابط عمومی و رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند. شما با شناخت پروفایل بک لینک سایت خود می‌توانید همکاران مهمان و فرصت‌های مشارکت را پیدا کنید تا ترافیک وب‌سایت شما افزایش یابد.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

SEMrush Writing Assistant

در بازار آنلاین بسیار رقابتی امروز، ترندهاس سئوی رقیب شما ارزش زیادی دارند. پلاگین SEMrush Writing Assistant در وردپرس، هم به شما کمک می‌کند محتوای باکیفیتی را بنویسید و هم اطلاعاتی را در مورد عوامل و دلایل رتبه‌بندی رقبای شما نمایش می‌دهد.

SEMrush یکی از پلاگین های سئو وردپرس است که برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی کاربرد دارد.شما می‌توانید از این پلاگین سئو وردپرس به عنوان یک دستیار بسیار محبوب نگارش محتوا استفاده کنید. این دستیار نگارش، محتوای شما را در هنگام تایپ بررسی می‌کند. همچنین پیشنهادهایی را بر اساس کلمات کلیدی و رقبای شما ارائه می‌دهد. این پلاگین به شما کمک می‌کند محتوای بهتری را هم از لحاظ رقابتی بودن و از لحاظ هم رتبه بندی تولید کنید. SEMrush Writing Assistant برای بازاریابان و سایر تولیدکنندگان محتوا که در مورد بهترین شیوه های SEO اطلاعات دارند، اما متخصص نیستند، یک ابزار عالی است.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

SEOPress

SEOPress برای صاحبان کسب و کارهایی که قصد دارند یک وب‌سایت را برای بهبود تجربه کاربری مجدداً طراحی کنند و حجم زیادی از فعالیت‌های بهینه سازی را در آن انجام دهند، بسیار مناسب است.

اگر نمی‌خواهید در سایت خود پلاگین های زیادی داشته باشید، باید بدانید که SEOPress یک پکیج یکپارچه است که تمام خدمات ضروری را برای سئوی وب‌سایت شما ارائه می‌دهد؛ مثل لینک‌های هدایت کننده، تغییر مسیرها، اسکیما ها و نقشه های سایت. شما با کمک این پلاگین سئو ورد پرس، به تمام ابزارهای بهینه سازی عناوین و توضیحات متا، ارسال نقشه سایت به ایندکس گوگل و حتی بررسی لینک‌های خراب، در داشبورد وردپرس خود دسترسی دارید. SEOPress برای وب‌سایت‌های بزرگی که می‌خواهند با مدیریت تعداد زیادی محتوا و ترافیک بالا، عملکرد عالی خود را حفظ کنند، بسیار کاربردی است.

بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت
بهترین پلاگین‌ های سئو وردپرس برای افزایش ترافیک وب‌سایت

 

آغاز سئوی باکیفیت با یک پلاگین وردپرس

هر سایتی به یک پلاگین سئو وردپرس باکیفیت نیاز دارد. احتمالاً شما متوجه شده اید که تم سایت شما، برای سئو تنظیمات داخلی  دارد. با این حال اگر شما می‌خواهید سایت خود را مجدداً طراحی کنید، با کمک بهترین پلاگین‏ های سئو وردپرس می‌توانید به راحتی تنظیمات سایت خود را در تم‌های مختلف تغییر دهید.

منبع

 https://blog.hubspot.com/website/best-wordpress-seo-plugins

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

[mc4wp_form id="517"]

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)